Gladiator Garage Works GAKT48BKGY Pack GearTrack Bike Garage Wall Storage Kit
CONDITION: New
Click for more details
Delivery    Order within
Quantity:
SKU: VIP883049459325MN
Orders ship within 1 business day.
Ships free anywhere in the continental United States
Description
  • Gladiator claw advanced bike storage hook,
  • (1) vertical bike hook,
  • (2) j hooks,
  • (1) 48 inch gear track channel,
  • (2) end caps,
  • (8) color matched screws,
  • (1) compatible driver bit.
Product Dimensions:
48.00 x 10.00 x 7.32 in
11.68 lbs
Shipping Dimensions:
19.69 x 4.33 x 3.28 in